Obchodní manažer/manažerka projektu

Hledáme kolegu či kolegyni na pozici obchodního manažera projektu Saverbrik. Vhodný kandidát se bude aktivně podílet na rozvoji české značky Saverbrik, která je na trhu více než 7 let a je součástí portfolia skupiny Vltavín capital invest a.s. Vyrábíme a prodáváme certifikované ekologické brikety, pelety a vše spojené s topením a zpracováním biomasy. Značka a obchodní aktivity velmi rychle rostou, proto hledáme schopného a odhodlaného kolegu do obchodního týmu.

Očekáváme

  • chuť realizovat se v zajímavém projektu
  • proaktivní manažerský přístup k řešení zadaných cílů
  • nebát se vrhnout do plnění vytyčených cílů
  • aktivitu a nápaditost při vyjednávání s obchodními partnery i dodavateli
  • pro-business a koncepční uvažování jak strategického, tak taktického charakteru
  • ochotu učit se novým věcem
  • samostatnost a manažerské návyky při jednání, rozhodování a řízení

Proč pracovat pro Saverbrik

  • česká značka s lokální výrobou v chráněné dílně
  • 7 let na trhu
  • působíme na dlouhodobě rostoucím trhu
  • veřejností pozitivně vnímaný obor (ekologické vytápění biomasou)
  • technologický leader v oboru (držitel několika mezinárodních patentů)

Se značkou Saverbrik máte příležitost účastnit se velmi zajímavého projektu v perspektivním rostoucím oboru.

Náplň práce

  • podíl na vytváření strategií a obchodních plánů značky
  • odpovědnost za obchodní výsledky svěřeného portfolia
  • budování a rozvoj sítě obchodních zastoupení (akviziční činnost v oblasti B2B)
  • prodej produktů Saverbrik prostřednictvím obchodních partnerů
  • obchodní jednání a péče o svěřené obchodní klienty
  • zodpovědnost za finanční plán obchodu
  • reportování managementu společnosti
  • spolupráce s marketingovým oddělením, expedicí, výrobou, vývojem

A mnohé další aktivity spojené s růstem obchodního oddělení až ve výhledu 2 -3 let vzniku samostatné obchodní firmy – divize společnosti s navyšujícím se podílem.

Co požadujeme

  • praxi na obchodní manažerské pozici
  • prokazatelné obchodní výsledky na předešlých pozicích
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenost s přípravou obchodního a marketingového plánu
  • orientace ve finančním plánování a provozu obchodní společnosti
  • základní technickou představivost a schopnost orientace na trhu
  • reprezentativnost a loajalitu
  • znalost anglického, případně německého jazyka nejlépe na úrovni B2
  • práce s počítačem:
    • MS Office
    • zkušenost s CRM systémy (RAYNET výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co poskytujeme

  • prostor pro realizaci vlastních záměrů při rozvoji značky
  • zázemí silné, rychle rostoucí české firmy s vlastní výrobou a vývojem
  • seberealizaci na projektu s eko přívětivým záměrem
  • prostor pro osobní a profesní rozvoj
  • být součástí týmu zkušených profesionálů, kteří na projektu spolupracují
  • dlouhodobou stabilní pozici s možností rozvoje v rámci projektu i v rámci skupiny Vltavín capital invest a.s.
  • atraktivní finanční ohodnocení odvislé od uplatněných zkušeností a dosažených výsledků
  • bonusové složky za dosažení vytýčených cílů
  • práci na plný úvazek
    • pracovní smlouvu, práce na živnostenský list/IČO

Vybavení: mobilní telefon, notebook, automobil, zázemí kanceláře a vše ostatní pro výkon dané pozice jsou samozřejmostí.

Především prostor pro seberealizaci, férové jednání a atraktivní finanční ohodnocení vázané na výsledky Vaší práce. V dlouhodobém kontextu možnost růstu v rámci rozvoje daného projektu nebo i skupiny a projektů společnosti Vltavín capital invest a.s.

Jsem ten pravý profík?

Pokud Vás tato pozice zaujala a máte dojem, že toto je příležitost přímo pro Vás, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem. Budeme Vás kontaktovat do 14 dní, pokud se tak nestane, bohužel jsme na pozici vybrali jiného kandidáta.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení na tuto pozici je do 30.4.2018. Předpokládaný nástup je na přelomu května a června 2018.

Kontakt:David Vágner, kariera@vltavin-ci.cz

Nebo vyplňte tento kontaktní formulář.

Kontaktní formulář - kariéra: obchodní manažer/manažerka

Vyplňte, prosím, všechny položky kontaktního formuláře. Budeme vás kontaktovat do 14 dní. A pokud se tak nestane, na pozici jsme bohužel vybrali jiného kandidáta.
  • Drop files here or
      Přílohy mohou být v těchto formátech: pdf, jpg, gif, png (jiné formáty bohužel nelze nahrát).
      Vyplněním a odesláním tohoto kontaktního formuláře na webu www.saverbrik.cz vyjadřujete souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů po nezbytně nutnou dobu za účelem zájmu o pozici obchodní manažer/manažerka projektu. Údaje jsou zpracovávány manuálně i elektronicky v rozsahu osobních údajů předaných prostřednictvím výše uvedených formulářů. Správcem se rozumí společnost Vltavin capital invest a.s. (se sídlem Milady Horákové 299/121, Praha 6, dále jen společnost) jakožto spoluvlastník společnosti CZ BRIK, s.r.o. (se sídlem 5. května 980, Turnov) jako provozovatel webu www.saverbrik.cz. Máte právo na přístup ke svým osobním údajům a další práva dle § 11 a 21 zákona č. 101/2000 Sb. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvolán. Zároveň vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto osobní údaje byly v rozsahu a k účelu výše uvedenému zpracovávány pracovníky společnosti a také prostřednictvím 3. osob pověřených správcem.
    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.