Výrobní manažer/ka

Představení společnosti

Jsme ryze česká společnost s dlouholetou tradicí zabývající se ekologickou likvidací odpadu (plasty, papír) a výrobou tuhých ekologických paliv (pelety, brikety). V současné době rozšiřujeme výrobní kapacity pro výrobu briket, proto hledáme zkušenou posilu.

Náplň pracovní pozice

  • Řízení výrobního procesu
  • Optimalizace a rozvoj stávajícího výrobní procesu
  • Plánování a realizace nových výrobních projektů (včetně implementace nových technologií)
  • Vedení a rozvoj týmu

Očekáváme

  • Podnikatelský přístup a selský rozum
  • Zkušenost s výrobními procesy s odpovědností za výsledek
  • Lidský pohled
  • Ekonomické výsledky
  • Zkušenosti s OZZ výhodou
  • Technické uvažování

Nabízíme

  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost výdělku, který můžete sám/a ovlivnit
  • Spoluúčast na rozvoji firmy (i finanční)
  • Ostatní benefity

Požadujeme

  • Praxe v oboru řízení výroby
  • Vzdělání VŠ,SŠ
  • Uživatelská znalost PC (MS office, MS excel)

Pracoviště

Turnovsko (Lažany a okolí)

Případní zájemci kontaktujte pana Pavla Nemčoka kliknutím zde.