O-nas-SAVERBRIK výrobce pelet a briket

 

Více než 60 prodejních míst po celé České republice

Široký sortiment najdete např. ve stavebninách či hobby marketech, omezenou nabídku na čerpacích stanicích a malých obchodech, které v mapě prodejců neuvádíme.
Vyhledejte nejbližšího prodejce zde.

O-nas-Saverbrik

 

Doprava ZDARMA nebo za výhodných podmínek

Přijdte si osobně si brikety či pelety vybrat, zkušený personál objasní vše potřebné a domluvíte si dopravu za výhodnou cenu či ZDARMA přímo do vaší lokality. Neplatíte tak zbytečně za dodávku briket nebo pelet z druhého koutu republiky.
Vyhledejte nejbližšího prodejce zde.

auto-saverbrik

O-nas SAVERBRIK

 

Vše dopravíme kam si ukážete

Moderní doba s sebou nese technické vymoženosti, které umožňují dopravit zboží až ke dveřím. Většina našich partnerů používá pro přepravu nákladní auta s hydraulickou rukou, která zboží složí, kam je potřeba. Partneři, kteří používají nákladní auto bez hydraulické ruky,objednávku vyloží na paletový vozík a dovedou po zpevněné komunikaci, kam budete potřebovat.

O-nas-Saverbrik

 

Dovezeme na nevratných paletách

Při vykládání zboží nevzniká žádný nepořádek. Balíky s topivem jsou umístěné na nevratných dřevěných paletách, které zužitkujete dle libosti. Brikety balíme po 10 kg, pelety po 15 kg. Hravě je proto přenesete rovnou ke kotli, pokud to budete potřebovat.

nevratne palety na brikety a pelety Saverbrik

Saverbrik-doprava-auto-s-hydraulickou-rukou

Palety přivezeme

Saverbrik-komfortni-doprava-slozeniVyložíme z auta

Saverbrik-komfortni-doprava-az-kam-si-ukazeteUskladníme, kde si řeknete

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Kolik stojí doprava?

Cenu dopravy si určují naši partneři, proto se může lišit podle lokality a vzdálenosti. Vždy ale platí, že se ji dozvíte s předstihem. Při větších paletových objednávkách je často doprava do určitého počtu kilometrů ZDARMA nebo za zvýhodněnou cenu.

Jak rychle zboží dostanu?

Termín dodání si domluvíte s prodejcem při objednávce zboží. Skladové zboží je dodáváno do několika málo dní po objednání (často 1-2 pracovní dny nebo dle dohody). Zboží na objednávku (např. pelety v letních předprodejích) je dodáváno dle dohody s prodejcem.

Mohu platit hotově?

I v tomto bodě se držíme individuálního přístupu. Platit je možné hotově, většina našich partnerů navíc umožňuje platbu kartou nebo zálohovou platbu při větší objednávce.

Podmínky však řešíte přímo s obchodním partnerem. Díky tomu je celá zakázka přizpůsobena vašim potřebám.

A co dál?

Myslíme si, že individuální přístup je velmi důležitý, protože osobní péči žádný e-shop ani robot nenahradí. Proto vás, zákazníky Saverbrik, takto pomyslně předáváme do rukou našich obchodních partnerů, se kterými můžete řešit veškerá vaše přání a potřeby.

Pokud máte na srdci přání jiné, které s námi chcete sdílet, budeme rádi, pokud se nám ozvete.

NAPIŠTE NÁM