Nové etikety briket Saverbrik

Nové srozumitelné etikety briket Saverbrik

Srozumitelnost komunikace našich výrobků je pro nás na prvním místě.

Všichni víme, jaký je rozdíl v topení hnědým a černým uhlím, ale jak je to s briketami?

Často se nám stává, že naši zákazníci neumí odlišit výhody a způsob použití klasických dřevěných briket, válcových briket s dírou i bez, papírových či směsných briket. K dennímu topení používají noční brikety a pak jsou překvapeni, že nehoří tak intenzivně jako ty dřevní a mají více popela.

Proto jsme se rozhodli sjednotit vzhled etiket na našich obalech a hlavně jasně komunikovat jejich výhody a způsob použití.

Kolečko s hlavní výhodou

Kolečko s hlavní výhodou našich briket SaverbrikVýznamnou komunikační plochou se nyní stává „kolečko“ v levém dolním rohu etikety. Tam nově najdete hlavní benefit konkrétního produktu. Dozvíte se např., že brikety RUF jsou vyrobeny z čistého dřeva bez chemie, u papírových nočních pak zdůrazníme, že žnou až 10 hodin, u MIXŮ, že jsou nejvýhodnějším poměrem ceny a výhřevnosti.

Extra tipy, k čemu je briketa vhodná

Pravý horní roh bude nově patřit TIPŮm třeba, že dřevěné brikety hoří 2-4 hodiny intenzivním plamenem, který můžete regulovat. Válcové brikety můžete nalámat, docílíte tak ještě intenzivnějšího hoření – skvělé jsou do krbu místo klasického neproschlého dřeva.

Brikety s novými etiketami budou na trh uváděny postupně během podzimu letošního roku.

Pevně věříme, že se budete jednodušeji orientovat v naší nabídce.